LogoFotoreportaż
Dzisiaj fotoreportaż znad Drwęcy Sobiesława Skopka. Zdjęcia są bardzo świeże, robione były cyfrowym aparatem "Olympus" w wielkanocny poniedziałek.
Nie chcieliśmy zmuszać wszystkich do oglądania dużych i dość ciężkich fotografii, więc zastosowaliśmy skrypcik, który umożliwia przegląd powiększeń dopiero po kliknięciu w wybrany obrazek.

Wypuść to małe!
BIAŁY STRAŻNIK

Przyjacielu, wypuść to maleństwo!


Gdy wejdą tu srebrne...

Gdy wejdą tu srebrniaki, ta rzeka stanie się marzeniem spinningistów i muszkarzy. Ale żeby weszły, rybki z zarybień muszą przeżyć, aby tu powracać...


Takie się łowiło

Tymczasem w lany poniedziałek, tuż po zarybieniach, "niby-wędkarze" polowali tu na trociowe smolty. Dla spokoju mówili, że łowią pstrągi... Strażników nie było!


Kontrola

Benjamin im nie uwierzył, ale na wszelki wypadek poszedł to sprawdzić osobiście. I nie zauważył u rybek czerwonych kropek.

Załamany pies

I mimo że nad Drwęcą jest uroczo, pies wyszedł z wody załamany kompletnie. Gdyby był rotwailerem tresowanym na ludzi, to by kłusolom odgryzł rozmaite rzeczy.. Ale to wcielenie łagodności, więc się tylko spłakał jak bóbr...

Ekipa Tygodnika Wędkarskiego

A to TW (Tajni Współpracownicy) "TW" w komplecie...


Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.